26/12/2014 - Mektup Oku    Yazar: Mehmet BULUT

Hayranlık!

Öncelikle sevgili Orhan Baba’yı ve site çalışanı arkadaşları saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Sevgili Orhan Baba; Ben 20 yaşında Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan bir hayranınızım. Adım Mehmet BULUT, ve yine senelerdir hayranınız olan Yadigar BULUT”un Üçüz evladından birisiyim. 13 sene önce bizim mavi renk bir MURAT 131’imiz vardı. Sizin adınızı ilk o zamanlar 7 yaşında daha okula bile başlamadan duymaya başladım. Babam hafta sonları kardeşlerimle birlikte bizi gezmeye götürürdü genellikle arabanın ön koltuğunda ben otururdum babam bir gün bana “Oğlum torpidodan bir kaset ver dedi” Torpidoyu açtığımda sadece bıyıklı bir adamın kasetleriyle doluydu..

Sadece o bıyıklı olan adamın kasetleri vardı, başka kaset aradım fakat bulamadım. Babam bana “Oğlum seçme ver bir tane fark etmez” dedi. Hatasız Kul Olmaz Albümünü vermişim. Gezintimizde sürekli dinledik şarkılar hoşuma gitmişti, eve döndüğümüzde babama sordum. “Baba o arabadaki bıyıklı adam kim?” Babam kahkahaya boğuldu sonra durdu sonra tekrar güldü. “Oğlum Orhan Baba o”  dedi. Uzun uzun düşündüm ve sonra Babama “Benim Babam sen değil misin?” diye söyledindim. Babam yine kahkahaya boğuldu ve kardeşlerimle beni arabanın yanına götürdü kaseti açtı ve dinletmeye bir yandan da sizi anlatmaya başladı.. ve bizde babamı hayranlıkla dinlemeye başladık.

8 yaşımda daha çocukken Orhan GENCEBAY dinliyordum. 15 yaşında 18 yaşında ve şimdi 20 yaşında hala hayranlıkla ve sevgiyle dinliyorum. Sizi gerçekten Babamı sevdiğim gibi seviyorum ve babamı hayranlıkla dinlediğim gibi dinliyorum ahtım var sizi göremeden bu Dünyadan göçüp gitmek istemiyorum. Allah size ve hayat arkadaşınız Sevim EMRE’ye uzun ömürler versin. Sizin hayranınız olduğum için kendim şahsımla bizzat gurur duyuyorum. Teşekkürlerimi sunar Sağlık ve Huzur diliyorum.

     SAYGILARIMLA…

              MEHMET BULUT 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments

yorumlar

0 kez okundu